Sinu tee ilusama ja puhtama Minani...

Ringi 4, Pärnu. 

Tel: +372 50 97 696

info@concordiasalong.ee

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© Concordia Salong 2019.

 Web disain: Rivo Kingi 

Bioresonants diagnostika detsembris

November 26, 2019

Detsembris on bioresonants aparaadi diagnostikaks võimalus aegu broneerida alljärgnevateks kuupäevadeks: 10.12; 18.12; 27.12

 


Seanss kestab 1 tund, maksumus 50€
Registreerumine vaid telefonitsi 5097696

Pakume teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS seadme abil. Mõõdetakse inimkeha sagedusi ja testitakse resonantsi baasil. Meetod on ohutu kõigile ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikke mõjusid.

Bioresonantsseadmete efektiivsus põhineb lihtsal seaduspärasusel: välja tasandil toimivad infostruktuurid juhivad neid protsesse, mis toimuvad füüsilisel tasandil. Meie probleemid ja haigused, mis esialgu on kui disharmoonia või blokeering välja tasandil, on olemas ammu enne kui me neid endale teadvustame või otseselt mõne sümptomina oma kehas tunneme.

Protseduuri läbiviimiseks ühendatakse seadmega kliendi pea, kätte antakse andurid ning jalad asetatakse samuti andurile.

Hinnatakse:
– eluenergia (rakuenergia) taset;
– happe-leelise tasakaalu;
– toitainete sobivust ja omastamist;
– soolestiku mikrofloorat;
– kalduvust põletikele;
– vere- ja lümfiringet;
– immuunsüsteemi;
– hormonaalset seisundit;
– närvisüsteemi kajastavaid energeetilisi näitajaid;
– organite, rakkude, kudede ja sisenõrenäärmete talituse seisukorda kajastavaid energeetilisi näitajaid.

Samuti saab testida elektromagnetilise kiirguse (mobiiltelefon, traadita internet, mikrolained, elektrilained) tundlikkust ja mõju tervisele, ka saab testida erinevate medikamentide, poolvääriskivide sobivust.

* Test näitab (hetke seisu) energeetilisel tasandil organismi stressikoldeid ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele.

NB! Organismi üldseisundit tasub testima tulla ka siis, kui kõik sinu meditsiinilised analüüsid on korras, üldise tervisliku seisundi hindamiseks. Selgitame välja organismi seisundi ja energeetilisi stressorid.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

February 26, 2020

September 28, 2019

Please reload

ARCHIVE

Please reload